RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1164561 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1164561 1 5/8 Inch Door Seal with Durable Elastomer Material
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1164561 |
| Manufacturer Part # | 1164561 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 23.25" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1164561 Cntr Door Seal 1 5/8 X 23.375