- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1164037 3.25 Inch Valve Safety Y Key for Gas Systems
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1164037 |
| Manufacturer Part # | 1164037 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1164037 Valve Safety Ts11j W/pilo Y Key
