RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 116364 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 116364 5/8 Inch Bronze Bushing for Oil Applications
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 116364 |
| Manufacturer Part # | 116364 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 116364 Bushing Brz Oil 5/8 X 7/8 X 1/2 Lg Flg
