Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1162803 Grease Pan 5.8 Inch Durable Stainless Steel Design with Easy Clean
Item:
#1228973
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1162803 |
| Manufacturer Part # | 1162803 |
| Height | 3.15" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 15.2" |
| Weight | 2.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1162803 Grease Pan 5.8 Inch Durable Stainless Steel Design with Easy Clean
$56.10
Unit price
/
Unavailable