- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 116170 5.15 Inch Three Pole Electric Contactor 75 Amp
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 116170 |
| Manufacturer Part # | 116170 |
| Height | 3.55" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 2.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 116170 Contactor 75 Fla Three Pole 120vac Eat
