RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1160999 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1160999 6 Inch Bracket Oven Burner Stainless Steel Gas Durable
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1160999 |
| Manufacturer Part # | 1160999 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1160999 Bracket Oven Burner