RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 115869 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 115869 11 Inch Magnetic Seal Gasket for Nor-Lake Refrigeration
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 115869 |
| Manufacturer Part # | 115869 |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 115869 Straight Dr Gasket 100 Magnetc
