RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air commercial broilers.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 115857 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 115857 10 Inch Infrared Burner Reverberator Screen For Top Burner
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 115857 |
| Manufacturer Part # | 115857 |
| Height | 3.55" |
| Width | 9.65" |
| Depth | 23.25" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 115857 Infrared Burner Reverberator Screen, For Top Burner., Marshall Air Broiler 2424g Fr24bg
