- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 115665 1.65 Inch Door Handle Oval Type for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 115665 |
| Manufacturer Part # | 115665 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 115665 Handle Door Erk 15 G3 Oval Type
