RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products steam tables and food wells.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 11566 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 11566 10 Inch Cord Assembly 14 Gauge for Commercial Equipment
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 11566 |
| Manufacturer Part # | 11566 |
| Height | 1.4" |
| Width | 10.75" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 11566 Cord Assembly 14ga