- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe 1156 Retaining Ring For Lift Lever Durable Metal OEM Component
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 1156 |
| Manufacturer Part # | 1156 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.01" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 1156 Globe 3600(p) 3850(p) 3975(p) 4600(p) 4850 4913, 4975(p)
