RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion other white china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 115589 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 115589 Motor 3hp Electric Jet Tefc - High Efficiency Commercial Motor
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 115589 |
| Manufacturer Part # | 115589 |
| Height | 13" |
| Width | 13" |
| Depth | 19" |
| Weight | 51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 115589 Motor 3hp Mv/60/3 Jet Tefc