FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion other white china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 115587 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 115587 11 Inch Electric Motor 2hp TEFC Top Junction Box
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 115587 |
| Manufacturer Part # | 115587 |
| Height | 11" |
| Width | 11.6" |
| Depth | 16.7" |
| Weight | 27.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 115587 Motor 2hp Mv/60/3 Topjbox Tefc
