RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion other white china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 115584 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 115584 14 Inch OEM Motor Electric 2hp with 60Hz Three-Phase
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 115584 |
| Manufacturer Part # | 115584 |
| Height | 12" |
| Width | 14" |
| Depth | 18" |
| Weight | 44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 115584 Motor 2hp Mv/3/60 Bdv Thru Ebd 3450rpm
