RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 115575 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 115575 10 Inch Electric Motor TEFC 1/2hp 1725rpm - Components
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 115575 |
| Manufacturer Part # | 115575 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 22.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 115575 Motor 1/2hp Mv/60/3 56 1725rpm Tefc