RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 11539215000 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 11539215000 3/8 Inch Tube with Flexible LLDPE Construction
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 11539215000 |
| Manufacturer Part # | 11539215000 |
| Height | 0.4" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 13.6" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 11539215000 Tube Lldpe 3/8 Od X