RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 115367 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 115367 6 Inch with stainless steel 15 Burner - Commercial Burner
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 115367 |
| Manufacturer Part # | 115367 |
| Height | 4.85" |
| Width | 6" |
| Depth | 19.9" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 115367 Burner 15 Burner