FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 115339 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 115339 2.65 Inch Switch Assembly Water Fill Corrosion Resistant
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 115339 |
| Manufacturer Part # | 115339 |
| Height | 1.65" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 115339 Switch Assembly Water Fi Ll