RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 115231-5 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 115231-5 3/8 Inch Seal Assembly for Auxiliary Rinse Pump
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 115231-5 |
| Manufacturer Part # | 115231-5 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 115231-5 Aux Rinse Pump 38399 Seal Assembly 3/8