RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 115223 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 115223 3/4 Inch Valve Ball with Tee Handle - Corrosion Resistant
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 115223 |
| Manufacturer Part # | 115223 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 115223 Valve Ball 3/4" Npt W/tee Han
