RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice maker and water dispensers.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 115196 ice maker and water dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 115196 8.75 Inch Stainless Steel Pan Drain Hopper with Efficient Drainage
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 115196 |
| Manufacturer Part # | 115196 |
| Height | 3.8" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 12.55" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 115196 Pan Drain Hopper 110 Sympho
