RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 115182 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 115182 8 Inch Harness 2 Pin Erack Cabinet with Connectors
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 115182 |
| Manufacturer Part # | 115182 |
| Height | 0.65" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 115182 Harness 2 Pin Erack Cabinet