RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 114B240F11BA180 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 114B240F11BA180 4.65 Inch 240 Gph Procon Pump with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 114B240F11BA180 |
| Manufacturer Part # | 114B240F11BA180 |
| Height | 4.6" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 3.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 114B240F11BA180 Procon Pump 240 Gph Bras S Pump
