- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 114865 1 Inch Length Screw Stainless Steel Flat Wide Head
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114865 |
| Manufacturer Part # | 114865 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114865 Screw Sst 1/4 20 1 Inch Lg Flat Wide Hea
