- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 114839 3/4 Inch Hot Water Valve Repair Kit Components
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114839 |
| Manufacturer Part # | 114839 |
| Height | 2" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114839 Kit Repair 3/4" Hw Valve(111
