RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1148301 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1148301 0.45 Inch Brass Jam Nut for Commercial Kitchen Equipment
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1148301 |
| Manufacturer Part # | 1148301 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1148301 Brass Jam Nut

