RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 114826 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 114826 0.25 Inch Spiral Pin Durable Metal Fastener
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114826 |
| Manufacturer Part # | 114826 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114826 Spiral Pin
