- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 114824 0.4 Inch Spacer Pivot Pawl OEM Component for Medium-Duty Use
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114824 |
| Manufacturer Part # | 114824 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114824 Spacer Pivot Pawl Md Rack