Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 114807 7/16 Inch Gas Burner Jet for Commercial Heating Systems
Item:
#1230548
Technical details
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | 114807 |
| Manufacturer Part # | 114807 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 114807 7/16 Inch Gas Burner Jet for Commercial Heating Systems
$89.42
Unit price
/
Unavailable