RestaurantSupply.com is your trusted source for Stoelting pizza pans.
- Authorized Stoelting dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Stoelting 1147664 pizza pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Stoelting 1147664 .980 Inch ID O Ring Spigot White Synthetic Rubber
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 1147664 |
| Manufacturer Part # | 1147664 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 1147664 O-ring White .980" Id. X 1.271" Od., Stoelting
