RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 114706 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 114706 1 Inch OEM Door Closure Hinge Corrosion Resistant - Replacement
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114706 |
| Manufacturer Part # | 114706 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 26.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114706 Roller Dr Closure Hng Dr Euc