RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1147009 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1147009 3/8 Inch Plug Pipe Black for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1147009 |
| Manufacturer Part # | 1147009 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1147009 Plug Pipe Blk 3/8