RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe commercial restaurant ranges.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 1147 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 1147 Worm Gear Table Adjusting Alloy Mechanical Adjustment
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 1147 |
| Manufacturer Part # | 1147 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 1147 Globe 3600(p) 3850(p) 3975(p) 4600(p) 4850 4913, 4975(p)
