RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1146906 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1146906 2.75 Inch Elbow Street Black Steel - Commercial Systems
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1146906 |
| Manufacturer Part # | 1146906 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1146906 Elbow 1/8 Street Blk Sc H40
