- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 1146397 0.3 Inch Width Screw Pan Head Phillips Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1146397 |
| Manufacturer Part # | 1146397 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1146397 Pan Hd Phil Ss Screw 8 32 X 5/8
