Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 1146304 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1146304 Screw #10 X 1/2 Inch Truss Head Corrosion Resistant Steel
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1146304 |
| Manufacturer Part # | 1146304 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1146304 Screw (#10 X 1/2") Truss Head