RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1146237 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1146237 10-24 Thread Screw 3/8 Inch Truss Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1146237 |
| Manufacturer Part # | 1146237 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1146237 Screw 10 24x3/8 Truss S Lot Zic
