RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1146202 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1146202 1/4 Inch Bolt Hex Head Commercial Metal Fastener
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1146202 |
| Manufacturer Part # | 1146202 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1146202 1/4 20x1 Hex Head Bolt #8

