RestaurantSupply.com is your trusted source for In-Sink-Erator waste disposal equipment.
- Authorized In-Sink-Erator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock In-Sink-Erator 11459 waste disposal equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
In-Sink-Erator 11459 2.15 Inch Tailpipe Gasket for In-Sink-Erator Waste Disposal
| Manufacturer | In-Sink-Erator |
|---|---|
| Model Number | 11459 |
| Manufacturer Part # | 11459 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
In-Sink-Erator 11459 Tailpipe Gasket