RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion other white china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 114587 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 114587 0.7 Inch Allen Plug 1/2 NPT Stainless Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114587 |
| Manufacturer Part # | 114587 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114587 Plug 1/2npt 316 Ss Allen
