RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 114542 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 114542 3.75 Inch OEM Temperature Control Kk6 for Commercial Use
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 114542 |
| Manufacturer Part # | 114542 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 114542 Temp Control Kk6
