FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 114525 Pump Motor Assembly 1hp Electric OEM Durable Metal
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114525 |
| Manufacturer Part # | 114525 |
| Height | 7.2" |
| Width | 7.95" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114525 Pump/motor Assy 1hp 220v 50/60hz 1/3ph
