- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 114421 11 Inch Electric Heater to 1.5kW Durable Assembly
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114421 |
| Manufacturer Part # | 114421 |
| Height | 3.05" |
| Width | 11.25" |
| Depth | 12.55" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114421 Heater 1.5kw 230v/240v Scrw