Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 11442-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 11442-0000 3.5 Inch Warmer Element Electric 120v 100w Steel to Bunn-o-matic
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 11442-0000 |
| Manufacturer Part # | 11442-0000 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 11442-0000 Element, 120v 100w 7-1/2" Overall 1/4" Male Tabs, Bunn-o-matic
