FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 11437 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 11437 33 Inch Stainless Steel Stand with Casters for Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 11437 |
| Manufacturer Part # | 11437 |
| Height | 10" |
| Width | 33" |
| Depth | 40" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 11437 Stand 19 S/s W/casters