- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 1143021-02 Front Door 9 Inch with Pin Lock Assembly
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 1143021-02 |
| Manufacturer Part # | 1143021-02 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 1143021-02 Front Door W/pin