RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 11403 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 11403 27 Inch Stainless Steel Liner OEM Food Storage Equipment
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 11403 |
| Manufacturer Part # | 11403 |
| Height | 10" |
| Width | 27" |
| Depth | 50" |
| Weight | 48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 11403 Liner