RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 114021 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 114021 Hose 1 Inch ID Flexible Transfer Hose for Foodservice
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114021 |
| Manufacturer Part # | 114021 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114021 Hose 1 Id X 2 1/4i X 3/16i
