Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 114 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 114 5 Inch Cork Gasket Drain Tee for Cma Dishmachines
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 114 |
| Manufacturer Part # | 114 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 114 4-5/8" Od 2-7/8" Id Cork, Cma Ah B C C3/d Cb Cma-180 S-(ah B C)
