- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 113988 Electric Heater 3.2 to 3.5kW Steel Screw Mount
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 113988 |
| Manufacturer Part # | 113988 |
| Height | 1.55" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 17.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 113988 Heater 3.2/3.5kw 460/480v Screw Mount
